Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.03.2016, 21:57
Jedyny promyk nadziei na jutro to to, że każda zła seria albo się kończy albo ma swój przerywnik.
Bo racjonalnych powodów do sukcesu trudno mi się doszukać.
Odpowiedz cytując