Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11160
Stary 03.03.2016, 20:47
RC wywiad opublikowany na Weszło w dniu 3 marca 2016 r.:
"Druga sprawa, o której mój menedżer Tomek Magdziarz już powiedział – rozmowy z Wisłą zostały zakończone na początku grudnia."

RC wywiad opublikowany na interii w dniu 19 grudnia 2015 r.:
"Dziennikarz: Chce Pan zostać w Wiśle?
RC: Jak najbardziej chce , tylko też zobaczymy jaka będzie sytuacja w Klubie (...)"

(http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...eo,vId,1985319 - od 0:43)

No to jak w końcu?
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując