RC wywiad opublikowany na Weszło w dniu
3 marca 2016 r.:
"Druga sprawa, o której mój menedżer Tomek Magdziarz już powiedział – rozmowy z Wisłą zostały zakończone na początku grudnia."
RC wywiad opublikowany na interii w dniu
19 grudnia 2015 r.:
"Dziennikarz: Chce Pan zostać w Wiśle?
RC: Jak najbardziej chce , tylko też zobaczymy jaka będzie sytuacja w Klubie (...)"
(
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...eo,vId,1985319 - od 0:43)
No to jak w końcu?