mitmichael napisał(a):

|
No nie pewnie, od poczatku gramy zle, nie mamy sytuacji, przegrywamy z miejsca, nie strzelamy bramek, w ogole nic przeciez nie gramy.
|
Nie gramy moim zdaniem totalnie żle pewnie lepiej niz za Smudy w analogicznym okresie wiec Smuda nas zbawi, logika .
Problem polega na tym ze poza KSG wszyscy z dołu tabeli graja lepiej.