Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.03.2016, 18:59
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No nie pewnie, od poczatku gramy zle, nie mamy sytuacji, przegrywamy z miejsca, nie strzelamy bramek, w ogole nic przeciez nie gramy.
Nie gramy moim zdaniem totalnie żle pewnie lepiej niz za Smudy w analogicznym okresie wiec Smuda nas zbawi, logika .

Problem polega na tym ze poza KSG wszyscy z dołu tabeli graja lepiej.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując