Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.03.2016, 18:55
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Panie Tadeuszu, nie jest już Pan trenerem. Nie musi Pan koloryzować rzeczywistości.
No nie pewnie, od poczatku gramy zle, nie mamy sytuacji, przegrywamy z miejsca, nie strzelamy bramek, w ogole nic przeciez nie gramy.
Odpowiedz cytując