Karherop napisał(a):

Czyli nie masz żadnej realnej kandydatury
|
Kandydatura Jurcica jest "nierealna" nie dlatego, że jest poza naszym zasięgiem finansowym, tylko dlatego, że jest daleko poza zasięgiem wyobraźni osób decyzyjnych. Gdyby pomyśleli tam dłużej niż 17 sekund, to dokładnie takich trenerów moglibyśmy się u nas spodziewać.
Gdyby nie głupota zarządu, to wcale nie byłoby to sci-fi.