fialo napisał(a):

|
Wszyscy na Reymonta. Sytuacja jest arcypowazna.
|
Łatwo być z Wisłą gdy odnosi sukcesy. Sztuką jest być w takiej sytuacji jak teraz. Popieram apel.
Mam nadzieję, że frekwencja będzie ponad 10 tyś. Wiele razy nasi piłkarze nas rozczarowywali swoją grą, ale po prostu musimy być teraz z nią.