Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 03.03.2016, 18:22
fialo napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy na Reymonta. Sytuacja jest arcypowazna.
Łatwo być z Wisłą gdy odnosi sukcesy. Sztuką jest być w takiej sytuacji jak teraz. Popieram apel.

Mam nadzieję, że frekwencja będzie ponad 10 tyś. Wiele razy nasi piłkarze nas rozczarowywali swoją grą, ale po prostu musimy być teraz z nią.
Odpowiedz cytując