Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.03.2016, 18:17
Kolejny mecz z cyklu "jeśli nie teraz to kiedy?"... Mam nadzieję, że teraz zakończony happy endem. Nie mamy dobrej drużyny, ale znowu nie tak słabą, żeby ciągle przegrywać, for God's sake....
Odpowiedz cytując