Temat
:
Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ?
Wyświetl pojedynczy post
daka.kodaka
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
353
03.03.2016, 15:47
ta zamiast Smude weźmy kolejnego Tadka zamiast kibice wspierac trenerea bo jesteśmy z nożem na gardle to jeszcze beda strajki tak wam zalezy spać
daka.kodaka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do daka.kodaka
Znajdź inne posty napisane przez daka.kodaka