Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3396
Stary 03.03.2016, 15:18
Czas odświeżyć wątek




Patryk będzie miał najgorzej

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...nera,id,t.html

"Odszedłem z Wisły wyłącznie z powodu trenera"
"Żeby ktoś mnie czegoś uczył, musiałby mieć autorytet, a tutaj tego zabrakło"

Donald też:

Guerrier także nie zamierza ukrywać, że nie przepadał za "Franzem". Na pytanie czy bał się charyzmatycznego byłego trenera Wisły, odpowiada. - Trochę prawdy w tym jest. O Smudzie można powiedzieć dużo, ale nie to, że jest uosobieniem spokoju. Ja rozumiem, że czasem trzeba kogoś opieprzyć, ale gdy ktoś ciągle na ciebie krzyczy, to tracisz pewność siebie i boisz się cokolwiek zrobić... - mówił.

- Smuda chciał dobrze dla drużyny, jednak nie każdy jest w stanie znieść ciągłą presję. Trener mówił też, że przeze mnie czy Sarkiego wyląduje w domu wariatów. Dziwne słowa, przecież błędy na boisku się zdarzają. Przy Moskalu jest spokojniej. Też krzyknie, ale motywuje w pozytywny sposób - zakończył Haitańczyk.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ariatow/9fnlym
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.03.2016 o godz. 15:27.
Odpowiedz cytując