mitmichael napisał(a):

|
No przeciez gramy dobrze do 60 minuty, popatrz sobie kiedy tracilismy gole własnie. Od tej minuty nasi traca siły i graja słabo, oddaja inicjatywe rywalowi a on robi sobie z nimi co chce. Własnie dlatego jestesmy słabo przygotowani motorycznie i w koncu to wychodzi, w kazdym meczu ligowym w tym roku tak bylo
|
Panie Tadeuszu, nie jest już Pan trenerem. Nie musi Pan koloryzować rzeczywistości.