Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.03.2016, 14:17
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
powiedz mi kiedy ostatnio nasi piłkarze grali dobrze? bo nie przypominam sobie. chyba że dzida na Ondraska to dobra gra to ja dziękuje
No przeciez gramy dobrze do 60 minuty, popatrz sobie kiedy tracilismy gole własnie. Od tej minuty nasi traca siły i graja słabo, oddaja inicjatywe rywalowi a on robi sobie z nimi co chce. Własnie dlatego jestesmy słabo przygotowani motorycznie i w koncu to wychodzi, w kazdym meczu ligowym w tym roku tak bylo
Odpowiedz cytując