To może oddajmy głos Pawłowskiemu:
"Jak wygląda z pańskiej perspektywy sprawa Radosława Cierzniaka, który został przesunięty do drużyny rezerw?
Jako trener podszedłbym spokojnie do tematu (...) Jeśli chodzi o przepisy, to Radek miał prawo rozmawiać ze wszystkimi. Decyzje w tej sprawie należą do zarządu. " -
http://ekstraklasa.net/wisla-krakow/...e17d816c22681f, z 4 lutego
i
"Władze klubu podjęły decyzję o przesunięciu Cierzniaka do drugiej drużyny w związku z umową, jaką 32-latek podpisał z Legią Warszawa. Wejdzie ona w życie 1 lipca.
- To jest też nowa sytuacja dla naszych dwóch bramkarzy, którzy myśleli, że będą rezerwowymi, czy będą walczyć o pozycję numer dwa. W tej chwili walczą o pozycję numer jeden i(...) zawodnika, który wystąpi we Wrocławiu (w meczu ze Śląskiem zaplanowanym na piątek 12 lutego – przyp. red.) - wyjawił szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”. z 8 lutego za:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30598
Niestety, aż nadto widać że ludzie w klubie pokpili sprawę.