mitmichael napisał(a):

|
I pech bedzie chciał, ze w tym meczu Jankowski wypali i strzeli nam bramke. Zycie niestety czesto pisze takie scenariusze. Teraz to juz nie ma przebacz, tylko zwyciestwo sie liczy. Piast jest w lekkim kryzysie i to widac dlatego trzeba to wykorzystac. W koncu wygrana przyjsc musi, tak jak Lech przegrywał wszystko jak leci i sytuacja w koncu sie odmieniła tak my w koncu tez musimy sie przełamac. Najwazniejsza bedzie koncentracja bo gramy dobrze do pewnego czasu a potem oddajemy całkowicie inicjatywe rywalowi. A jak w koncu wygramy to pilkarze poczuja swiezosc i potem powinno jakos pojsc.
|
powiedz mi kiedy ostatnio nasi piłkarze grali dobrze? bo nie przypominam sobie. chyba że dzida na Ondraska to dobra gra to ja dziękuje