Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.03.2016, 11:09
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
I pech bedzie chciał, ze w tym meczu Jankowski wypali i strzeli nam bramke. Zycie niestety czesto pisze takie scenariusze. Teraz to juz nie ma przebacz, tylko zwyciestwo sie liczy. Piast jest w lekkim kryzysie i to widac dlatego trzeba to wykorzystac. W koncu wygrana przyjsc musi, tak jak Lech przegrywał wszystko jak leci i sytuacja w koncu sie odmieniła tak my w koncu tez musimy sie przełamac. Najwazniejsza bedzie koncentracja bo gramy dobrze do pewnego czasu a potem oddajemy całkowicie inicjatywe rywalowi. A jak w koncu wygramy to pilkarze poczuja swiezosc i potem powinno jakos pojsc.
powiedz mi kiedy ostatnio nasi piłkarze grali dobrze? bo nie przypominam sobie. chyba że dzida na Ondraska to dobra gra to ja dziękuje
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując