Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 03.03.2016, 09:18
Abstrahując od zwolnienia, to Wisła miała reprezentacje podczas rozprawy - prawników, wiec nie mówimy tu o nieobecności strony. Pawłowski generalnie był świadkiem, a pominięcie zeznań kluczowego świadka, ktory nie mogł sie stawić na rozprawie, to jest ewenement.

Dziwny jest tez skład tej całej Izby, vce prezesem jest tam np pan, ktory był w zarządzie Dyskopolo w czasie powstania Klubu Kokosa. A tak to głownie radcy prawni z mazowieckiego.

No i Wisła w oświadczeniu podała, ze nie odniesiono sie do wniosków. Jedyny wniosek o jakim publicznie wiemy, to ten o wyłączeniu sędziego. Jezeli ten wniosek został pominięty, to kolejny skandal.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując