Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 03.03.2016, 08:47
przemonik napisał(a):Wyświetl post
Podobno od poniedziałku jakiś zagraniczny trener z Niemiec, opcja tymczasowa.
Moze wymienimy sie z Lechia za Pawłoskiego.....Wszystko zostaje w rodzinie....
Bednarz=Landryna=......