WISŁAZWE napisał(a):

|
Maciej Jankowski to nazwisko rzuca się w oczy kibicom Wisły Kraków, którzy przeglądają skład naszego najbliższego przeciwnika. Popularny Jankes tej zimy zamienił Kraków na Gliwice, wielu dopatruje się w tym transferze drugiego dna, sugerując, że to przez niego Piast zaczął tracić punkty na potęgę. Oczywiście wszystko w ramach żartu i z odpowiednią nutką ironii. Trudno o Jankowskiego znaleźć jakieś plusy, czy bramki, więc na tym poprzestanę.
|
I pech bedzie chciał, ze w tym meczu Jankowski wypali i strzeli nam bramke. Zycie niestety czesto pisze takie scenariusze. Teraz to juz nie ma przebacz, tylko zwyciestwo sie liczy. Piast jest w lekkim kryzysie i to widac dlatego trzeba to wykorzystac. W koncu wygrana przyjsc musi, tak jak Lech przegrywał wszystko jak leci i sytuacja w koncu sie odmieniła tak my w koncu tez musimy sie przełamac. Najwazniejsza bedzie koncentracja bo gramy dobrze do pewnego czasu a potem oddajemy całkowicie inicjatywe rywalowi. A jak w koncu wygramy to pilkarze poczuja swiezosc i potem powinno jakos pojsc.