Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.03.2016, 08:18
Mam nadzieję, że nie stracimy szybko bramki, bo "Czy wygrywasz, czy nie..." od początku meczu to przegięcie.

Tak zupełnie poważnie, to nie ma żadnych racjonalnych przesłanek, że uda nam się uzyskać chociaż remis. Jedyna nadzieja, to fakt, że gramy w Ekstraklasie, gdzie nie takie cuda się działy.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując