|
Mam nadzieję, że nie stracimy szybko bramki, bo "Czy wygrywasz, czy nie..." od początku meczu to przegięcie.
Tak zupełnie poważnie, to nie ma żadnych racjonalnych przesłanek, że uda nam się uzyskać chociaż remis. Jedyna nadzieja, to fakt, że gramy w Ekstraklasie, gdzie nie takie cuda się działy.
|