Wyświetl pojedynczy post
Zibi77
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: PL/UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.03.2016, 01:03
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jesli Piast bedzie grał ofensywnie to widze szanse.Na kontry xD

Ale jesli znowu bedziemy grac do 60 minuty to dupa blada,bo zepsoly tak sie beda na nas ustawiac.

Mecz arcywazny,musimy w koncu jakos sie przełamac,

WALCZYC ,BIEGAC I SIE STARAC.......
Pełna zgoda.Tutaj już chyba każdy ogarnął że to ostatni dzwonek.Dzieje się wiele nawet bardzo wiele i Piłkarze muszą ten negatywny trend odwrócić .Wszystkie ręce na Pokład .Only WISŁA !!!
Odpowiedz cytując