Wojtas napisał(a):

Jesli Piast bedzie grał ofensywnie to widze szanse.Na kontry xD
Ale jesli znowu bedziemy grac do 60 minuty to dupa blada,bo zepsoly tak sie beda na nas ustawiac.
Mecz arcywazny,musimy w koncu jakos sie przełamac,
WALCZYC ,BIEGAC I SIE STARAC.......
|
Pełna zgoda.Tutaj już chyba każdy ogarnął że to ostatni dzwonek.Dzieje się wiele nawet bardzo wiele i Piłkarze muszą ten negatywny trend odwrócić .Wszystkie ręce na Pokład .Only WISŁA !!!