Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.03.2016, 00:57
Jesli Piast bedzie grał ofensywnie to widze szanse.Na kontry xD

Ale jesli znowu bedziemy grac do 60 minuty to dupa blada,bo zepsoly tak sie beda na nas ustawiac.

Mecz arcywazny,musimy w koncu jakos sie przełamac,

WALCZYC ,BIEGAC I SIE STARAC.......
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując