Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 03.03.2016, 00:49
Niewiem jak to bedzie ,ale lepiej wybrać mądrze.

Sam nie wiem czy nas stać na esperymenty,czyli wziasc kgos z zzagraicy kto nie za realiow ,jezyka i tego czy znajdzie wspolny jezyk z pilkarzami ,w momecie gry grozi nam juz nie ten abstrakycjny ,ale realny spadek z Ligi.Bo mam wrazenie ze czesc ludzi nie wiidzi miejsca w tabeli ,a koneskwencje moga byc katastrofalne.
Wybór na ostrzu noża ,bo wlasciwiie to mozna powiedziec ze wszlekie zarty sie skonczyly.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI