Temat
:
Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ?
Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
Od: 09.2010
Offline
#
1
03.03.2016, 00:02
nesta
napisał(a):
Przecież to chodzi o Smude..
to by nie była żadna niespodzianka. Chociaż nazywanie go zagranicznym..
przemonik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemonik
Znajdź inne posty napisane przez przemonik