Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 02.03.2016, 22:32
może sie coś piłkarzyki ogarną i ruszą od początku i wygrają... każdy kiedyś sie przełamywał nawet z najgorszej serii. Ja jeszcze wierzę w tą 8-ke pierwszą bo naprawde mamy zawodników którzy powinni walczyć o top 4 tej ligi. A jak będzie? pewnie 1-2
Odpowiedz cytując