Wyświetl pojedynczy post
Dekiel
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73784
Stary 02.03.2016, 22:29
Ja zaś nie wierzę, że ktokolwiek śledząc poczynania naszego zarządu i mając w pamięci sprawy Genkowa i paru innych kopaczy, którzy przewinęli się przez klub, mając na uwadze zaległości wobec piłkarzy obecnej kadry, a w końcu mając na uwadze karuzelę trenerską i osoby które się tu pojawiły ma śmiałość bronić zarządu. To naprawdę trudno zrozumieć. Ile razy można sobie wszystko tłumaczyć spiskiem, brudnymi łapami czy tym że Oni się na nas uwzięli? Może czas głośno powiedzieć, że mamy amatorów w zarządzie, którzy nie są w stanie dopilnować spraw podstawowych czego dowodem głęboki kryzys w którym jest obecnie Wisła w każdej sferze. Niestety.

Życzyłbym Wiśle by miała sprawne władze, takie które w pierwszej kolejności nie dopuszczą do takiej sytuacji. A jak już dojdzie to by chociaż trochę będą potrafiły zarządzać kryzysem które same stworzyły.
Odpowiedz cytując