Wyświetl pojedynczy post
n_matt
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73778
Stary 02.03.2016, 21:39
AntyMod... zarząd chciał wyr...ać Cierzniaka, a to Cierzniak wyr...ał zarząd. Jak proponowali to wg mnie albo trzeba było przyjąć darmowe 200tys mając na uwadze, że w tej sytuacji i tak już u nas nie zagra. Albo trzeba było go zostawić w pierwszej 8nastce i nie wystawiać. Albo trzeba było dać mu grać. Ale zarząd jak to zarząd stwierdził, że nie i ch.. i teraz my musimy w biletach spłacać Cierzniaka. Było wiele wyjść aby nie pozwolić komisji orzec tak jak orzekła ale mądrale z zarządu wiedzieli lepiej i teraz trzeba spłacać grajka..
Odpowiedz cytując