.
PvD napisał(a):

Pytanie dość ogóle ale może ktoś coś poleci lub odradzi
samochód między 5-6 lat, raczej benzyna (aczkolwiek jeśli jest jakiś diesel godny polecenia to czemu nie )
segment B,C i D, marka nie gra głównej roli, bardziej chodzi o koszty utrzymania i ewentualnych napraw
jakich silników się wystrzegać itp
z góry dziękuję
|
ja ze spokojnym sumieniem moge polecic mondeo.i to w tdci 2.0. 300 000 km zrobione i nie wymeiniane ani turbo ani dwumasa ani wtryski,egr i nawet spokój z dpf.