|
Wytłumaczcie mi co poniektórzy ludzie, czego wy w końcu kurvva od zycia chcecie? Gdy walą w nas z każdej strony, a nasz klub milczy - źle, gdy ruchają nas jak wlezie, stawiamy opór i wyrażamy dezaprobate - to wg. was jeszcze gorzej i się ośmieszamy. KURVVA LUDZIE!
|