Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73776
Stary 02.03.2016, 20:17
wolfu napisał(a):Wyświetl post
ośmieszajmy się jeszcze bardziej...
Ciekawe jak długo będą mu płacić

Ja pierniczę, jak ci ludzie hańbią Wisłę... Aktualnie jesteśmy zdecydowanie największym pośmiewiskiem ligi - i sportowo i organizacyjnie.
Odpowiedz cytując