Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.03.2016, 19:26
Jakoś dziwne mam przeczucie,ze to wygramy.
Jedyną przesłanką jest to,że osiągneliśmy dno i przeważnie w takich momentach z teoretycznie lepszym przeciwnikiem potrafimy zagrać.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 02.03.2016 o godz. 19:36.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując