ToTylkoJa napisał(a):

A Legię tak zawsze ciągnie ten PZPN, że ho ho. Mistrzostwo z 93 zabrane ot tak sobie (jedyny przypadek w Polsce).
Nie tak dawno walkower w meczu z Jagiellonią dla Jagi...ciągną że ho ho!
|
Acha - czyli według Ciebie jesteście pokrzywdzeni

Szkoda słów. Mam nadzieję, że kiedyś się na swoim frajerstwie przejedziecie.