|
Pierwsza taka decyzja w historii i AKURAT NA KORZYŚĆ 7EGII (zawsze pisałem nazwy klubów poprawnie i dużej litery ale dla tej złodziejskiej K U R W Y mój szacunek się skończył)
Przypadek że to akurat dotyczy7legii? nie sądze. Jebać warszawskich złodzieji i tyle w temacie.
PS. Stanowski zawsze miałem cię za dobrego dziennikarza ale również za bufoniastego cynika z kompleksami (szczególnie twojego wyglądu: mordy cipowatego chłopca i zakoli ) ale teraz to już się ........ To był ostatni raz kiedy wszedłem na Wesz(L) .... z tobą
Ostatnio edytowane przez Mixu : 02.03.2016 o godz. 15:16.
|