Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73754
Stary 02.03.2016, 15:14
Pierwsza taka decyzja w historii i AKURAT NA KORZYŚĆ 7EGII (zawsze pisałem nazwy klubów poprawnie i dużej litery ale dla tej złodziejskiej K U R W Y mój szacunek się skończył)

Przypadek że to akurat dotyczy7legii? nie sądze. Jebać warszawskich złodzieji i tyle w temacie.

PS. Stanowski zawsze miałem cię za dobrego dziennikarza ale również za bufoniastego cynika z kompleksami (szczególnie twojego wyglądu: mordy cipowatego chłopca i zakoli ) ale teraz to już się ........ To był ostatni raz kiedy wszedłem na Wesz(L) .... z tobą
Ostatnio edytowane przez Mixu : 02.03.2016 o godz. 15:16.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując