Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73752
Stary 02.03.2016, 15:13
Dekiel napisał(a):Wyświetl post
Całego zarządu i pracowników im podległych?

Poza tym który to raz gdy Wisła przegrywa przed sądami arbitrażowymi w sprawach o rozwiązanie kontraktu/wypłacenie pieniędzy zaległych? Czwarty? Piąty? Pamięta ktoś?
Przegrana w większości tych spraw była oczywista. Decyzje sądów nie mogły być inne. Całe to nasze sądzenie się to była tylko gra na czas, nic więcej.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując