Dekiel napisał(a):

Całego zarządu i pracowników im podległych?
Poza tym który to raz gdy Wisła przegrywa przed sądami arbitrażowymi w sprawach o rozwiązanie kontraktu/wypłacenie pieniędzy zaległych? Czwarty? Piąty? Pamięta ktoś?
|
Przegrana w większości tych spraw była oczywista. Decyzje sądów nie mogły być inne. Całe to nasze sądzenie się to była tylko gra na czas, nic więcej.