Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dekiel
Member
Od: 08.2006
Offline
#
73741
02.03.2016, 14:56
Całego zarządu i pracowników im podległych?
Poza tym który to raz gdy Wisła przegrywa przed sądami arbitrażowymi w sprawach o rozwiązanie kontraktu/wypłacenie pieniędzy zaległych? Czwarty? Piąty? Pamięta ktoś?
Dekiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dekiel
Znajdź inne posty napisane przez Dekiel