Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
73703
02.03.2016, 10:44
Brednie jakich mało! Facet piszę o jakieś Komendzie Głównej w Krakowie... serio? wydaje mi się, że cała sprawa to wymysł menadżera, bo coś za mało będą mieli tych argumentów dzisiaj w PZPN!
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues