Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73703
Stary 02.03.2016, 10:44
Brednie jakich mało! Facet piszę o jakieś Komendzie Głównej w Krakowie... serio? wydaje mi się, że cała sprawa to wymysł menadżera, bo coś za mało będą mieli tych argumentów dzisiaj w PZPN!
Odpowiedz cytując