Wy¶wietl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73700
Stary 01.03.2016, 21:06
jendrus napisał(a):Wy¶wietl post
To ze s± spłaty w ratach to normalna sprawa...większo¶ć klubów tak płaci
ci¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
nie pisz Romu¶ wie lepij
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-¦wider-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytuj±c