jendrus napisał(a): 
|
To ze s± spłaty w ratach to normalna sprawa...większo¶ć klubów tak płaci
|
ci¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
nie pisz Romu¶ wie lepij
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-¦wider-Snopkowski-Adamek
|