Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73697
Stary 01.03.2016, 18:43
Przecież to ruch pod komisję ligi. A w koszulce Wisły na ławce rezerwowych go nie zobaczymy bo niestety nie będzie się łapał do 18 cóż niestety nie ten poziom co pozostali dwaj bramkarze .
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 01.03.2016 o godz. 18:45.
Odpowiedz cytując