Raczej zwalą na decyzję trenera Pawłowskiego
Tak bym ja osobiście ten ruch odbierał.
Szkoda, że go nie zostawili w rezerwach, ja go osobiście w koszulce Wisły oglądać nie chcę. Raczej wiele więcej niż Misiek zrobił w ostatnich meczach nie zrobi (no, pewnie będzie dokładniej podawał i nic poza tym), meczu z przodu nam nie wygra. Żadna bramka w tej rundzie nie obciąża konta Miśka, więc dla mnie zupełnie niezrozumiałe posunięcie.