Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73694
Stary 01.03.2016, 16:21
Raczej zwalą na decyzję trenera Pawłowskiego


Tak bym ja osobiście ten ruch odbierał.

Szkoda, że go nie zostawili w rezerwach, ja go osobiście w koszulce Wisły oglądać nie chcę. Raczej wiele więcej niż Misiek zrobił w ostatnich meczach nie zrobi (no, pewnie będzie dokładniej podawał i nic poza tym), meczu z przodu nam nie wygra. Żadna bramka w tej rundzie nie obciąża konta Miśka, więc dla mnie zupełnie niezrozumiałe posunięcie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.03.2016 o godz. 16:23.
Odpowiedz cytując