|
Senior Member
Offline
|
|
Wesoły Romek napisał(a): 
|
Szanujmy się, nie komentujmy wypocin pasiastego Migi na temat Wisły. Co ten ćwok może wiedzieć? Nic. Pisze tylko po to, aby sobie na nas poużywać. Szkoda, że nie napisał, że jesteśmy tak biedni, że Slaven rozłożył nam spłatę na 20 lat.
|

i jeszcze 
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|