PiVoSH92 napisał(a):

|
Zdefiniuj Oni. Bo jako piknik poczuwam się do bycia onym, a bilety mam, i na Piasta (narożnik, bo 55zł na E to jest ....a przegięcie, tyle za taką padlinę nie dam bo i nie mam) i na Termalikę...
|
Termalica gra lepsza piłkę od Wisly w tym momencie. A stadion wybudowany za swoją kase wiec szacunek się należy.

.