Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.02.2016, 23:18
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Zdefiniuj Oni. Bo jako piknik poczuwam się do bycia onym, a bilety mam, i na Piasta (narożnik, bo 55zł na E to jest ....a przegięcie, tyle za taką padlinę nie dam bo i nie mam) i na Termalikę...
Termalica gra lepsza piłkę od Wisly w tym momencie. A stadion wybudowany za swoją kase wiec szacunek się należy.
.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując