Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.02.2016, 20:12
Mowilem o internetowych placzkach, Moskal be, Cupial be, zawodnicy be, trener jakikolwiek be, a nawet na c nie kupia biletu, o przyjsciu na mecz tylko wspomne. Ja nie dziele na fanatykow i piknikow, dla mnie ten i ten kibic. Chodzi o KIBICA. Mam nadzieje, ze usatysfakacjonowany kolega wypowiedzia?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując