|
Mowilem o internetowych placzkach, Moskal be, Cupial be, zawodnicy be, trener jakikolwiek be, a nawet na c nie kupia biletu, o przyjsciu na mecz tylko wspomne. Ja nie dziele na fanatykow i piknikow, dla mnie ten i ten kibic. Chodzi o KIBICA. Mam nadzieje, ze usatysfakacjonowany kolega wypowiedzia?
|