WioReXXX napisał(a):

|
No i w Śląsku. Tak naprawde to Tarasiewicz zbudował Lenczykowi drużynę pod mistrzostwo. Lenczyk ze swoimi transferami i pracą było już coraz gorzej.
|
Nie mam nic do Tarasiewicza, ale przecież on zostawił Śląsk na ostatnim miejscu w tabeli... Ciężko to nazwać "budową" mistrzowskiego zespołu.