Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 29.02.2016, 14:48
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że nie dostanę bana do końca życia na "odkopanie" tego tematu.

Posiadam Nikona D5000. Chciałbym kupić jakiś w miarę uniwersalny teleobiektyw. Z racji ograniczonych środków finansowych rozważam zakup Sigmy 70-300mm. Ktoś posiada ten obiektyw, jest w stanie doradzić, czy na początek ten obiektyw będzie "w sam raz"? Od razu uprzedzam, że na Nikkora mnie nie stać.
Sigma 70-300 to jest to bardzo dobry obiektyw ale do 200 mm, powyżej troszeczkę gorzej. Ogólnie im mniejsza wartość ogniskowej to wyższa rozdzielczość. Oczywiście trzeba trochę przymknąć przysłonę a nie jest zbyt jasny. Ogólnie jak na swoją cenę bardzo dobry. Polecam oczywiście wersję z APO. Pytanie czy kupujesz wersję do aparatów cyfrowych czy starsze wersje, bo tam uzyskasz rzeczywistą ogniskową 112-480 mm.

baton napisał(a):Wyświetl post
Cześć,
za ile można sprzedać NIKONA D60 + obiektyw 18-55 + obiektyw 55-200 ? Raczej mało używany, w bdb stanie.
Tyle jest wart ile ktoś za niego da. Poszukaj na Alledrogo w zakończonych...
Ostatnio edytowane przez Kaan : 29.02.2016 o godz. 14:58.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując