Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 28.02.2016, 22:54
to co pokazał ten pajac małecki wczoraj to normalnie ludzkie pojęcie przechodzi! boguski,uryga,małecki to są goście którzy nie powinni nawet minuty zagrać już ! Brożek sie obraził? ale na kogo? na tadzia za 15 minut "gry"(machania łapami) czy na kibiców którzy troszeczke dali do zrozumienia że hańbią Wisłe. Tak troszeczke. Nie wiem co ma gniazdowy w głowie ale powinien tam zapodać "chodźcie bliżej" i w momencie gdyby podchodzili sypnąć gromkie "wypie*dalać" a potem "jak z koroną nie wygracie to po meczu...."

Osobiście twierdze że we wtorek zobaczymy coś paranormalnego mianowicie : Uryga w I składzie a chorwat ława
Odpowiedz cytując