Adenalix napisał(a):

|
Dla mnie Popovic o dziwo wczoraj pozytywnie czyli średnio na tle ogólnej miernoty
|
Poprzeczka bardzo nisko zawieszona, podania miał niezłe ale i sporo głupich strat, więc jak dla mnie jednak na minus. Nie taki jak Uryga czy Małecki (głównie Małecki) ale jednak nie bardzo byłoby za co go chwalić.