nesta napisał(a):

Jedyna nadzieja w tym, że Cupiała coś otrzeźwi jak zrozumie, że przy spadku nie odzyska nawet % kasy z Wisły i nie ma szans dostać za nią dobrej ceny jesli w ogóle ktoś będzie chciał ją kupić.
Z tego powodu można miec nadzieję, że nie położył lagi jeszcze totalnie na tym i zrobi z tym "trenerem" porządek wcześniej niż później.
|
Nie ogarniam tego, co robi Cupiał.
Dla mnie od długiego czasu jego zaangażowanie w Wisłę i sztab zarabiających kokosy doradców to jakiś pokraczny sposób na czyszczenie nielegalnych dochodów ludzi, którzy mają na niego haka. Zupełnie jakby był jakimś słupem.
Tak, wiem, że to brzmi durnie, ale pokażcie mi gdzie indziej tak durne zarządzanie klubem