Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 28.02.2016, 15:27
Z tym utrzymaniem to żebyśmy się nie przejechali. Bo wszyscy z którymi przyjdzie nam się tłuc, grają lepszą piłkę od nas.
Mąka miał po 5 tygodniach dopiero wrócić do lekkich treningów i truchtania, a gdzie jakieś granie.
Jak ta cała spadkowa ekipa kondycyjnie nie siądzie, to będzie nam bardzo ciężko. Każdy już widzi, że po 60 minutach kończy nam się paliwo i spokojnie tak się na nas ustawi.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując