|
PiVoSH92, masz kawałek racji. Uważam, że pozbycie się Moskala w mojej opinii było błędem. Przegrany u nas mecz z Cracovią przelał czarę goryczy i Cupiał się go pozbył. Uważam jednak, że Kazik jaki był, taki był ale szybciej reagował na sytuację na boisku. Zauważcie. W poniedziałek czekaliśmy na reakcję trenera dopiero po sfaulowaniu Donalda, kiedy zmiana została wymuszona sytuacją. Być może austriacka szkoła trenerska przewiduje dokonywanie zmian w momencie, kiedy zawodnik padnie na pysk na murawę. Mając świadomość niedociągnięć kondycyjnych o których wiedzą nawet rywale, co dało się nawet zauważyć w taktyce rywali wczoraj, powinno się jednak reagować zdecydowanie szybciej.
|