Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 28.02.2016, 14:06
Każdemu z niższej/innej ligi powinno dać się pół roku spokoju na aklimatyzację. Dopiero potem można powiedzieć, że taki Popović (wczoraj słaby mecz) czy inny Crivellaro są beznadziejni. Niestety, Rafael hejtowany przez całą rundę jesienną (poniekąd słusznie, ale to było pierwsze pół roku) zaczął grać dobrze w springach więc nie dostaje teraz szansy w meczach, gdzie ogrywamy niesprawdzone albo zwyczajnie beznadziejne schematy...
Odpowiedz cytując