Wyświetl pojedynczy post
pomperek
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Podhale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 28.02.2016, 13:55
Czy przypadkiem nie odnosicie wrażenia, że jest to efekt szerszej polityki? Nie potrzeba było dużo. Tylko wygrać dwa ostatnie mecze u siebie. Bez problemu znajdujemy się w pierwszej ósemce, mało tego, mając w perspektywie następne mecze byłby zapas na ewentualne wpadki. Kolejna sprawa. Sędziowie. Ja pomijam niezauważenie spalonych w 17_ tej i 22 minucie, co do których jestem święcie przekonany, że były, bo siedzę na H-22. Arbitrzy trafiający na mecze Wisły mają dziwną krótkowzroczność. To dotyczy całej tej rundy. Może faktycznie trzeba zlecieć piętro niżej, żeby potem jak Feniks odrodzić się z popiołów? Bo mnie to już pomału zaczyna to wk...rwiać. Przychodząc na mecze przynosimy im pieniądze w zębach. A oni maja nas w d... Wszyscy. Zarząd, a teraz nawet ci co na murawie.
Odpowiedz cytując