fialo napisał(a):

|
Pietrzak to jest prze chvj slaby. Skad oni go wytrzasneli? Koles drugi mecz z rzedu nam s.......il. Niech wypierdala. Niech wszyscy wypierdalaja. Szkoda klawiatury.
|
Byłbym ostrożny z najeżdżaniem akurat nie niego. Przyszedł z niższej klasy rozgrywkowej, skład obrony w każdym meczu inny, atmosfera w drużynie katastrofalna, gorsza od niej jest tylko indolencja taktyczna trenera i fatalne przygotowanie kondycyjne. Gość ma prawo popełniać błędy, bo ma prawo czuć się zagubiony w tym burdelu.
Mam znajomka, kibica GKSu, z dużą wiedzą o piłce, który twierdzi, że będziemy z niego mieć dużo pociechy. Cierpliwości.