Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 28.02.2016, 12:52
fialo napisał(a):Wyświetl post
Pietrzak to jest prze chvj slaby. Skad oni go wytrzasneli? Koles drugi mecz z rzedu nam s.......il. Niech wypierdala. Niech wszyscy wypierdalaja. Szkoda klawiatury.
Byłbym ostrożny z najeżdżaniem akurat nie niego. Przyszedł z niższej klasy rozgrywkowej, skład obrony w każdym meczu inny, atmosfera w drużynie katastrofalna, gorsza od niej jest tylko indolencja taktyczna trenera i fatalne przygotowanie kondycyjne. Gość ma prawo popełniać błędy, bo ma prawo czuć się zagubiony w tym burdelu.

Mam znajomka, kibica GKSu, z dużą wiedzą o piłce, który twierdzi, że będziemy z niego mieć dużo pociechy. Cierpliwości.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując